PUBG Mobile’da Metro Royale Oyun Modu

tarafından
32
PUBG Mobile’da Metro Royale Oyun Modu

Çok beklenen Metro Royale modu nihayet 1.1 güncellemesiyle PUBG Mobile’a eklendi.
Metro Royale modunun ayrıntılarına bir göz atıyoruz ve nasıl oynandığını inceliyoruz.
PUBG Mobil 1.1 güncellemesi bugün küresel sürümde geldi ve daha da heyecanlı bir oyun yapmış birçok yeni özellik getirdi. Metro Royale modu, popüler oyun Metro Exodus ile işbirliğinin bir parçası olarak PUBG Mobile’a eklendi.

Oyunun beta sürümünde modun gelişinden bu yana, kasabanın konuşması oldu. Oyuncular da bu yeni modun gelişinden heyecan duyuyor.
PUBG Mobile'da Metro Royale Oyun Modu
Ayrıca Okuyun: PUBG Mobile Metro Royale 1.1 Güncellemesi: Tüm önemli değişikliklerin listesi

PUBG Mobile’da Metro Royale oyun modu: Bilmeniz gereken her şeyMetro Royale oyun modu
Metro Royale oyun modu
Metro Royale, oyundaki normal battle royale modundan bağımsızdır ve tamamen farklı bir lobiye sahiptir. Oyuncular ana menüdeki metro tünel girişine dokunarak lobiye girebilirler.

Bir oyuna başladıktan sonra, harita üzerinde iki geri dönüş noktası işaretlenir. Oyuncular bu eşyaları geri almak için ganimet toplamalı ve bu noktalara ulaşmalıdır. Öğeleri Metro Cash ile takas edebilecekler ve bu da kendi seçtikleri ödülleri kullanmak için kullanılabilecek.

Oyuncular hayatta kalamazsa ve çıkış noktalarına ulaşamazlarsa, tuttukları eşyalar kaybolur. Lock Box’ta saklanan eşyalar, maçı kazanıp kaybetmediğinize bakılmaksızın size geri getirilecektir. Böylece oyuncular, geri dönmemeleri durumunda onları korumak için daha değerli eşyaları içine koyabilirler.

Kara borsa, oyuncular ekipman satın almak ve satmak için kullanabildikleri için Metro Royale’ın bir başka ilginç yönüdür.

PUBG Mobile'da Metro Royale Oyun Modu
Kara borsa
Metro Royale’deki envanter, klasik moddan bağımsızdır ve oyuncuların iade ettiği malzemeler içinde depolanır. Normal battle royale modunun aksine, kullanıcıların Metro Royale modunda bir oyuna başlamadan önce ekipmanlarını donatmaları gerekir ve yalnızca ekipmana yerleştirilen öğeler oyunda mevcut olacaktır.

Ayrıca, moda Termal Görüş, Ağır Zırh ve yeni Tikhar Tüfeği de dahil olmak üzere bazı yeni teçhizatlar eklendi. Bu modun kullanıcılar tarafından nasıl karşılandığını görmek büyüleyici olacak.

Mod hakkında daha fazla bilgi almak için aşağıdaki videoyu izleyebilirsiniz.