Batman Arkham Asylum Türkçe indir

tarafından
29
Batman Arkham Asylum Türkçe indir
Lisans / Fiyat: Ücretli
İşletim sistemi: Windows XP / Vista / 7/8 / 8.1 / 10
İşlemci: 3 GHz Intel Pentium 4 veya üstü.
Ram: 2 GB
Boyut: 6 GB
İNDİR

Windows için tek doğrudan bağlantıda Batman Arkham Asylum Free Download PC oyun kurulumu. Batman Arkham Asylum heybetli bir aksiyon ve macera oyunudur.

Batman Arkham Asylum PC Oyunu 2009 Genel BakışBatman Arkham Asylum, Rocksteady Studios tarafından geliştirildi ve Warner Bros. Interactive Entertainment ile işbirliği içinde Eidos Interactive’in başlığı altında yayınlandı . Bu oyun serbest bırakıldı 25 inci Ağustos 2009 . Bu oyun DC Comics süper kahramanı Batman’a dayanıyor.Ayrıca Kung Fu Panda PC Oyununu da indirebilirsiniz .

Batman Arkham Asylum Ücretsiz İndir

Batman Arkham Asylum 3 ile çalınabilir rd kişi perspektif ve oynanabilir karakter ekranda görünür ve herhangi bir dereceye kadar serbestçe kamerayı döndürebilirsiniz. Batman’ı kontrol ediyor olacaksınız ve Gotham Şehri kıyılarında bulunan suçlar için güvenli bir tesis olan Arkham Asylum’da seyahat edeceksiniz. Adaya çıktığınızda oyun dünyasını özgürce keşfedebilirsiniz. Batman pelerini kullanarak yüksekten zıplayabilir, tırmanabilir, çömelebilir, koşabilir ve süzülebilir ve kıskaçlı tabancayı kullanarak alçak yapılara tırmanabilir. Batman Arkham Asylum harika görsellere sahip ve arka plan müziğinin yanı sıra sesler de etkileyici. Shadow Man’i de indirebilirsiniz .

Batman Arkham Asylum Ücretsiz İndir

Batman Arkham Asylum’un Özellikleri
Aşağıdakiler, İşletim Sisteminize ilk kurulumdan sonra deneyimleyebileceğiniz Batman Arkham Asylum’un temel özellikleri.

Etkileyici aksiyon ve macera oyunu.
DC Comics süper kahramanı Batman’den uyarlanmıştır.
Oyunu 3. kişi bakış açısıyla oynayabilir .
İhtiyaç duyduğunuz gelişmiş silah ve ekipmanları kullanın.
Harika görseller var.
Batman Arkham Asylum Özellikleri

Batman Arkham Asylum’un Sistem Gereksinimleri
Batman Arkham Asylum Free Download’a başlamadan önce bilgisayarınızın minimum sistem gereksinimlerini karşıladığından emin olun.