Batman Arkham City İndir – Bilgisayar Oyunu

tarafından
130
Batman Arkham City İndir – Bilgisayar Oyunu
İşletim sistemi: Windows XP / Windows Vista / Windows 7
İşlemci: Intel Core 2 Duo 2.4 GHz / AMD Athlon X2 @ 4800
Ram: 2 GB
Ekran kartı: Nvidia GeForce 8800 GT – 512 MB / ATI Radeon HD 3850 – 512 MB
Boyut: 22 GB
İNDİR

OYUN HAKKINDA
Bu şehrin bir kahramana ihtiyacı var

11 ödüle layık bir oyun, bir kez daha takım elbise giy ve Gotham City’de DC’nin ünlü vigilantlarından biri olarak Batman: Arkham City – Yılın Sürümü Oyunu. Bu Steam tuşuyla oyuncular, Batının Evreninin yozlaşmış ve kısır düşmanlarına karşı mücadeleye devam edecekler. Gotham’ın suçluları, eski bir düşman, milyonlarca insanı öldürmek için ölümcül yeni bir arsa ortaya çıkardığında sınırlarına zorlanıyor.

KARA ŞOVALYE DÖNÜYOR
Heyecan verici Batman: Arkham Asylum’un devamı niteliğinde ve Steam’de ‘Çok Olumlu’ olarak değerlendirilen Batman: Arkham City, oyunculara, oyun dünyasından beş kat daha büyük bir harita olan büyük bir Arkham City’den geçme şansı veriyor. Burada, Arkham Şehrini insanlara geri vermeniz gereken psikopat haydutlar ve suçlular yatıyor.
Catwoman, Joker, Riddler, Two-Face, Harley Quinn, Penguin, Freeze ve diğerleri gibi Gotham City’nin en tehlikeli suçlularının inanılmaz bir sırasına sahip olan oyun, oyuncuların gerçekte ne hissettirdiğini gerçekten deneyimlemelerini sağlıyor. Suçlu Haçlı, sokaklarda adalet teslim ediyor.

BAT ARSENAL
Düşmanları uçurmak ve muharebe sırasında bir dizi klasik yarasa aracıyla dikkat dağıtmak ve Gotham’ın sokaklarını ve çatılarını dolaşmak. Uzaktan kumandalı batarang gibi eski araçları donatın; Patlayıcı Jel ve grapnel tabanca – yanı sıra duman bombaları, Uzak Elektrik Şarj (REC) silahı ve Freeze Blast el bombası gibi yeni oyuncaklar.

ÜNLÜ SESLER
Her iki oyunda da çalışması için Batman topluluğunda sıcak bir şekilde kabul edilen yıldız seslendirme oyuncuları Kevin Conroy (Batman) ve Mark Hamill’in (Joker) dönüşüyle ​​RockSteady’nin Arkham serisindeki ikinci taksisinin yoğunluğunu ve tutkusunu hissedin. ve animasyonlu TV programı.

RESMİ BATMANINIZ: ARKHAM CITY – GOTY BUHAR ANAHTARI SİZE VERİLİR:

  1. Catwoman Paketi
  2. Nightwing Paket Paketi
  3. Robin Paket Paketi
  4. Harley Quinn’in İntikamı
  5. Mücadelede Harita Paketi
  6. Arkham City Skins Paketi
  7. Yeni haritalar: Wayne Malikanesi, Ana Salon, Yük Treni, Siyah Maske, Joker Karnavalı, Buzdağı Uzun ve Batcave
  8. Ek oynanabilir karakterler: Catwoman, Robin ve Nightwing
  9. Ek Derileri: 1970’ler Batsuit, Yıl Bir Batman, Kara Şövalye Dönüyor, Dünya Tek Batman, Batman Ötesinde Batman, Animasyonlu Batman, Sinestro Kolordu Batman, Uzun Cadılar Bayramı Catwoman
  10. Animasyonlu Kedi Kız, Animasyonlu Robin, Red Robin ve Animasyonlu Nightwing