Batman Arkham Knight – Tükçe Bilgisayar Oyunu

tarafından
30
Batman Arkham Knight – Tükçe Bilgisayar Oyunu
Lisans / Fiyat: Ücretli
İşletim sistemi: Windowsun 7–8–8–1–10 Sürümlü 64 Bit’li İşletim Sistemleri
İşlemci: İntel Core İ5 750 – AMD Phenom 2 X4 965 – 2.67 GHZ’li İşlemciler
Ram: 6 GB
Ekran kartı: Nvidia GeForce GTX 660 – AMD Radeon HD 7870
Boyut: 60 GB
İNDİR

Batman Arkham Knight PC Game, 23 Haziran 2015 tarihinde yayınlanan bir aksiyon-macera oyunudur ve yayıncısı Warner Bros Interactive Entertainment … Oyun, batmobile gibi farklı türde yeni özelliklerin eklenmesiyle yapılmıştır. Bu oyunda – şeyler kilitli gibi bazı şeyler. Bunun için oyuncuların belirli görevleri tamamlaması gerekiyor.


Bu oyun, Batman üçlemesinin dördüncü önemli sürümü olup, oyundan şaşırtıcı yeni özellikler ve işlevler getiriyor ve Batman Arkham Knight’ın geleneksel tam tam sürümü, standart hikayeyi içerecek.

Batman Arkham Knight Gotham City’de geçti. Katılımcıların burada ve orada özgürce dolaşabileceği. Oyuncuların önceki Arkham oyunlarında deneyimledikleri farklı araçlar ve oyun bileşenleri bu oyunda geri döndü. Katılımcı, bu oyunda Batman’i şehir genelinde daha fazla uçuşa alabilir. Slaytlar sırasında Batman, bataranglar ve line launcher gibi benzersiz araçlar kullanabilir. Bu oyun çok etkileyici bir savaş sistemine sahip. Bu, grev, kaçma ve karşı koyma gibi bazı temel saldırılar yapmanızı sağlar.

Batman Arkham Knight PC Oyun Fragmanı

Batman Arkham Knight PC Oyununun Özellikleri
Aşağıdakiler, İşletim Sisteminize ilk kurulumdan sonra deneyimleyebileceğiniz Batman Arkham Knight Oyununun temel özellikleridir.

Heybetli aksiyon ve macera oyunu.
Açık bir dünyanın içinde ayarlayın.
Oyuncu Batman’i daha fazla uçuşa alabilir.
Etkileyici bir savaş sistemi var.
Sürülebilir bir araç olan Batmobile’ı tanıtır.