Cloudpunk Türkçe – Bilgisayar Oyunu İndir

tarafından
44
Cloudpunk Türkçe – Bilgisayar Oyunu İndir
İşletim sistemi: Windows 7+ (64 bit)
İşlemci: AMD / Intel CPU (AMD FX-4300 or Intel i3-4130 or newer)
Ram: 8 GB
Ekran kartı: AMD / NVIDIA dedicated graphics card, with at least 2GB of dedicated VRAM and Shader Model 5.1 support (AMD R9 285 and NVIDIA GeForce GTX 760 or newer)
Boyut: 3.66 GB
İNDİR

Cloud punk, sizi uçan bir teslimat kamyonetinde tutan keşif oyunudur. Oyuncu, Nivalis şehrinde gerçekleşen yarı yasal bir teslimat organizasyonunun siberpunkları için çalışan rania gibi davranır. Sen kurye olursun. Troposfer kenarına kadar çok yüksekte seyahat edebilirsiniz. Cloudpunk sürücüsü çok hızlı ve hiçbir teslimat işi bu iş kadar tehlikeli değil.

Cloudpunk Fragmanı

Oynanış

Hikaye tabanlı saptırmaların bu oyunda, farklı yerleri keşfedeceksiniz. AI, vicdansız insanlar ve androidler olarak bilinen çok çeşitli karakterlerle tanışacaksınız. Her toplum düzeyinde insanlarla tanışacak ve onlarla etkileşime gireceksiniz. Karşılaştığınız her kişinin bir hikayesi var ve gece boyunca farklı değişiklikler gözlemliyorsunuz. Eşyaları teslim ederken arabadan veya minibüsten inebilir ve ardından yürüyerek şehri keşfedebilirsiniz. Oyuncu yeni insanlarla tanışacak, gizli yerler bulacak ve kazandığınız parayı neredeyse hiç bir şeyleri yükseltmek için harcayamayacak.

Oyuncu, farklı yerleri keşfetmekten ve teslimat işlerini yapmaktan mutlu olacaktır. Bu, oyunculara anlatacak bir ya da diğer hikayenin olduğu bir kamyon simülatörü saptırması gibi değildir. Yapacağınız seçimler, hem şehrin daha uzun süre dayanmasını hem de şehirde yaşayan insanları etkileyecektir. Dolayısıyla, oyuncu olarak siz olan teslimat görevlisine çok fazla baskı uygulanacaktır. Sahte AI ve bilgisayar korsanları, işlerinizi yaparken kesintiye uğrayacaktır. İşi yaparken bazı zorluklarla karşılaşabilirsiniz ama doğru kararlar verirseniz bunların üstesinden gelebilir ve görevlerinizi iyi yapabilirsiniz. Paketleri belirli bir şehre zamanında gönderen teslimat minibüsünüzde çeşitli şehirlerde dolaşan şehrin sitelerinde ıslanabilirsiniz.

Cloudpunk oyununun öne çıkan özellikleri


Cloudpunk saptırmanın özellikleri şunlardır:

Raina’nın ayakkabılarını giyen oyuncu, cyberpunk adı verilen sürükleyici ve dikey şehri keşfedebilir veya gezebilir. Hovercar ile seyahat edeceksiniz ve arabadan inip kendi ayağınızla yürüyebileceksiniz.
Korsanların ve roque AI gibi komplonun işlerinizi mahvetmeye çalıştığı kurumsal dünyada meydana gelen gizemleri açığa çıkarmalısınız.
Çok çeşitli insanlarla veya avatarlarla tanışacaksınız ve her gün onların hayatına dalmanız gerekiyor.
Oyuncu şehri keşfederken gizli öğeleri ve alanları bulacaktır. Ayrıca ekstra hikayelerin kilidini açmanız gerekir.
Nivalis sakinleri üzerinde kalıcı bir etkiye sahip olduğunuz seçimler.
Bu nedenle, Nivalis şehrinde yaşayan insanların iyiliği için doğru kararları vermek çok önemlidir. Uçan minibüste eğlenceli ve eğlenceli sürüş yapacaksınız ve farklı yerler göreceksiniz. Yürüyerek yürüyebilir ve ayrıca farklı bölgelerde seyahat edebilir ve çeşitli gizemleri ortaya çıkarmak için gizli geçitler bulabilirsiniz.