GTA 5 – Grand Theft Auto – Bilgisayar Oyunu

tarafından
41
GTA 5 – Grand Theft Auto – Bilgisayar Oyunu
Lisans / Fiyat: NVIDIA Geforce 9800 GT – 1 GB Bellek / AMD Radeon HD 4870 – 1 GB Bellek
İşletim sistemi: Windows Vista (SP2 – x64) / Windows 7 (SP1 – x64) / Windows 8 (x64)
İşlemci: Intel Core 2 Quad Q6600 @ 2.40 GHz / AMD Phenom 9850 Quad-Core @ 2.5 GHz
Ram: 4 GB
Boyut: 76 GB
İNDİR

GTA 5 – Grand Theft Auto bizi efsanevi GTA’nın Los Santos ve California’sına geri götürüyor: San Andres. Sonsuz bir senaryoda yeni maceralar ve görevler

Grand Theft Auto, son birkaç yılın en çarpıcı ve başarılı video oyun serilerinden biridir . Windows, iPhone, Android, PS3, PS4, Xbox gibi her tür platformda başarı elde etti … Aksiyonun gerçekleştiği açık dünya, hareket özgürlüğü, karakterleri ve olay örgüsü taksitlerinden biri büyük bir hit.

GTA V: Los Santos’a Dönüş
GTA San Andreas Los Angeles rekreasyon bu kere daha ortaya Grand Theft Auto – GTA 5 , bir oyun olan üç ana karakterleri (bir dolandırıcı, banka soyguncusu ve psiko) etrafında kötü suçlularla yer almak , yozlaşmış ABD hükümet görevlileri ve gösteri zamanı işi. Bundan sonra ne olacağını biliyorsunuz: şiddet, yeraltı dünyası ve keşfedilecek ve görevlerimizin tamamlanması gereken devasa bir dünya.

Ana Özellikler
4K kalitesinde grafikler.
Şimdiye kadarki en büyük harita.
GTA çevrimiçi çok oyunculu mod.
Rockstar Editor ile kısa videolar oluşturarak oyunları kaydedin ve sonuçları düzenleyin.
Araçların nasıl sürüldüğüne ve önceki sürümlerin savaş ve atış sistemlerine ilişkin iyileştirmeler.
Profesyonel seslendirme sanatçıları tarafından seslendirilen karakterler.
Çok daha akıcı bir oyun
Bu yeni San Andreas’ın en iyi özelliklerinden biri, oyunun çok daha akıcı hale gelmesi, nişancı türüne çok yaklaşarak deneyimi çok daha hızlı ve akıcı hale getirmesidir: daha fazla aksiyon ve daha az macera.

Geliştirilmesi için harcanan 265 milyon, Grand Theft Auto 5’i tüm zamanların en pahalı ikinci oyunu haline getirdi.

GTA Online: artık bisikletçilerle çok oyunculu mod
Bu, Grand Theft Auto 5’in çok oyunculu modudur ve başlangıçta bağımsız bir taksit olarak geliştirilmesine rağmen, daha sonra orijinal oyun için bir yama olarak dahil edilmiştir. İkincisi ile, farklı oyun modlarında diğer kullanıcılara veya takımlara karşı tek başımıza oynayabiliriz : ölüm maçı, takım ölüm maçı, görevler, son takım ayakta, yakalama, yarışlar … ve hatta karakterlerin sığacağı motorcu çetelerini içeren bir senaryo kusursuzca.

Ve herhangi bir aşamasını tamamlamaya çalışırken sorun yaşıyorsanız, internette bulabileceğiniz sayılamayan hilelere , tavsiyelere, kılavuzlara ve kodlara her zaman başvurabilirsiniz: çok geniş ve aktif bir kullanıcı tabanına sahiptir. Geliştiricilerin oyunun olanaklarını genişletmek için modlar getirmeye başladığını umalım.

PC için GTA 5’in piyasaya sürüldüğü andan itibaren bir klasik olacağını zaten biliyorsunuz. Bu nedenle, son birkaç yılın en çarpıcı ve çarpıcı aksiyon oyununa sahip olmaktan çekinmeyin.

En son sürümdeki yenilikler
Çevrimiçi oyun modunda güncellemeler.