eFootball PES 2020 – PC Oyunu indir

tarafından
126
eFootball PES 2020 – PC Oyunu indir
Lisans / Fiyat: Ücretli
İşletim sistemi: Windows 7 SP1 / 8.1 / 10 - 64bit
İşlemci: Intel Core i5-3470 / AMD FX 4350
Ram: 4 GB ve Üzeri
Ekran kartı: NVIDIA GTX 670 veya AMD Radeon HD 7870
Boyut: 40 GB ve Üzeri
İNDİR


eFootball Pro Evolution Soccer 2020 ( PES 2020 olarak da bilinir ), PES Productions tarafından geliştirilen ve Windows PC’ler için Konami tarafından 2019’un sonlarında yayınlanan popüler futbol simülasyonu video oyununun 19. taksitidir. Piyasada neredeyse yirmi yılın ardından, bu sürümle birlikte bu, çevrimiçi oyunlara ve Konami tarafından düzenlenen resmi eFootball Pro turnuvalarına yönelik büyük itici gücü ifade eden bir isim değişikliği . EFootball Pro Evolution Soccer 2020

, oyunun önceki sürümlerinde bulunan önceden mevcut tüm modlara ek olarakayrıca, dünyanın her yerinden oyuncuların modern çevrimiçi oyun içinde takımlarını zafere taşıyabilecekleri yeni bir Matchday Modu getiriyor. Her hafta Konami, spor tarihinin önemli maçlarından veya derbilerinden birini seçer, oyuncu istediği takımı seçer ve çevrimiçi olarak rekabet eder. Oyun ayrıca gerçekçi transfer pazarı , etkileşimli diyalog sistemleri, tam kullanıcı arayüzü yenilemesi gibi eklemelerle popüler Ana Lig (kariyer ligi) modunun eksiksiz bir yenilenmesini de içeriyor .

Oyunun oynanışı, top sürme ve geçme için yeni dinamik sistem , daha iyi el teması ve tam vücut dokunuşlu çarpışma sistemi, geliştirilmiş top fiziği ve iyileştirilmiş oyuncu mücadele animasyonları ile geliştirildi. Oyun dinamiklerindeki bu ve diğer birçok değişiklik, akla gelebilecek her saha durumunda oyunun her yönünü nasıl kontrol edeceklerini öğrenmek isteyen oyuncular için ek gizli karmaşıklık ile oyunu oynamayı daha da eğlenceli hale getirdi.

Görsel olarak, eFootball Pro Evolution Soccer 2020seleflerinden daha etkileyici hale geldi. En göze çarpan görsel ilerleme, stadyumları, kalabalığı ve oyuncuları çok daha gerçekçi bir şekilde sergileyen gelişmiş bir yıldırım motoru şeklinde geliyor. Bir diğer önemli eklenti, oyuncuların saçlarının ve elbiselerinin hareketini kontrol ederek onları gerçekten gerçekçi görünmelerini sağlayan yeni bir fizik motoru şeklinde geliyor. Her maçı canlı TV’de yayınlandığı gibi sunmak için yepyeni kameralar ve dinamik yorum teknolojisi var.

eFootball Pro Evolution Soccer 2020 , sadece yeni bir isim değil, aynı zamanda futbol sporunun tadını çıkarmanın yeni bir yolunu da beraberinde getirdi. İster çevrimdışı solo maçlar oynamayı, ister büyük bir çevrimiçi toplulukla etkileşim kurmayı ve favori oyuncularınızın ve takımlarınızın düzenli oyunla büyümesini ve ilerlemesini izlemeyi tercih edin,eFootball PES 2020 sizin için mükemmel bir oyun olabilir.

Not : Bu oyunu indirmek ve oynamak için önce Steam’i yüklemeniz gerekir. Daha sonra Steam’de satın almanız ve / veya kurmanız gerekir. Oyun doğrudan indirilemediğinden, bir indirme düğmesine tıklayarak size bir Steam kurulumu sunacağız. Bu oyun hakkında daha fazla bilgi edinmek için lütfen Steam sayfasını ziyaret edin . Genellikle PES 2020 oyununu Instant Gaming’de indirimli olarak satın alabilirsiniz .