Genshin Impact – Genshin Etkisi – Bilgisayar Oyunu

tarafından
23
Genshin Impact – Genshin Etkisi – Bilgisayar Oyunu
Lisans / Fiyat: Ücretsiz
İşletim sistemi: Windows 7 Service Pack 1 64-Bit, Windows 8.1 64-Bit ya da Windows 64-Bit
İşlemci: Intel Core i5 ya da dengi bir işlemci
Ram: 8 GB
Ekran kartı: NVIDIA GeForce GT 1030 ya da üzeri bir ekran kartı
Boyut: 30 GB
İNDİR

Genshin Impact, oyuncuların özgürce dolaşabileceği ve çarpıcı grafiklerle özenle tasarlanmış devasa bir açık dünyada geçen destansı bir MMORPG’dir.


Japon RPG hayranları Genshin Impact’te harika bir oyun bulacaklar . Bu oyun, oyuncuların kahramanlarınızla seyahat edip her türlü tehlikeyle yüzleşebileceği ve diğer oyuncularla etkileşime girebileceği geniş bir açık dünya sunuyor. Aynı zamanda çok platformlu bir oyundur, böylece Android, iOS veya PS4’te başkalarıyla oynayabilirsiniz.

Keşfedilecek devasa bir dünya
Keşfedilecek binlerce yerin olduğu devasa bir dünya bulacaksınız : göller, denizler, nehirler, dağlar, ovalar, ormanlar, çöller, adını siz koyun . Her yerde her türlü gizli sır bulacaksınız. Ayrıca, oyuncuların macerayı tek başına veya diğer kullanıcılarla bir ekip olarak kendi hızınızda yaşamasını sağlar ve bu, güçlü düşmanlarla karşılaştığınızda yardımcı olabilir.

Genshin Impact , düşmanları yenmek ve her tür bulmacayı çözmek için Yedi Element’te ustalaşmayı içeren farklı savaş modları ve biçimleri içeren bir ARPG’dir . Ayrıca, her biri stratejinizi koşullandıracak belirli becerilere sahip kahramanlardan oluşan ekibinizi oluşturmak için 20’den fazla karakteriniz var.

Kısacası: Bu türün hayranıysanız seveceğiniz bu destansı fantezi rol yapma oyununda oynanabilirlik, iyi bir hikaye ve mükemmel grafikler bulacaksınız.