En İyi PC Monitörleri – Üretkenlik, Meraklılar ve Oyuncular İçin

tarafından
10
En İyi PC Monitörleri – Üretkenlik, Meraklılar ve Oyuncular İçin

Üretkenlik ve Çalışma için En İyisi

Dell UltraSharp U3219Q 32 ”
En İyi PC Monitörleri - Üretkenlik, Meraklılar ve Oyuncular İçin
Harika | Farklılaştıran Özellikler
Fabrikada kalibre edilmiş renkler ve doğruluk olağanüstü. Yerleşik KVM. Profesyonel olmayan bir fiyata profesyonel özellikler.

İyi | Çoğu Var
Küçük çerçeveler, USB tip-C, çoklu HDR profilleri.

Ortalama | Rakipler Daha İyi Olabilir
Konuşmacı yok.

Çok yönlü harika bir monitör için, genellikle 32 inç boyut ve 4K çözünürlük kombinasyonunun işe yaradığı kabul edilir. Bu pek çok seçenek bırakırken, çok azı Dell Ultrasharp U3219Q ile aynı profesyonel özellikler, renk doğruluğu, yapı kalitesi ve fiyat karışımını sunuyor.

Dell’in yüksek kaliteli ekranlar üretmedeki deneyimi Ultrasharp U3219Q’da açıkça görülmektedir. 3840 x 2160 IPS paneli, kutudan% 99 sRGB renk doğruluğunun yanı sıra% 95 DCI-P3 ve% 99 Rec. 709 renk. Ekran 1,07 milyar renge ve 1300: 1 kontrast oranına sahipken, 400 nit parlaklık HDR 400 sertifikasına yardımcı oluyor. Hatta farklı kullanımlar için dört HDR profili elde edersiniz: Masaüstü, Film, Oyun ve Referans – bunların tümü onu profesyoneller, içerik oluşturucular, fotoğraf düzenleme ve çoklu görev için ideal kılar.

Bağlantı noktaları, tek bir DisplayPort 1.4, dört USB 3.0 yuvası, tek bir HDMI 2.0 ve Güç Dağıtımı, DisplayPort 1.4 bağlantısı ve USB 2.0 veri bağlantısı sunan bir USB Type-C’den oluşur. USB-C yuvası ayrıca, uyumlu yüksek kaliteli dizüstü bilgisayarların suyunu sıkmak için harika olan 90 watt’a kadar şarj gücüne sahiptir.
En İyi PC Monitörleri - Üretkenlik, Meraklılar ve Oyuncular İçin
Diğer önemli özellikler arasında, bir klavye ve fare kullanırken iki PC’ye bağlanmanıza ve aralarında geçiş yapmanıza olanak tanıyan yerleşik bir KVM bulunur. Aynı zamanda küçük çerçevelerle (6 mm) gelir, düşük tepki süresine sahiptir ve minimalist kasa sağlamdır.

İş ve eğlence için harika bir büyük, 4K monitörde inanılmaz görüntü kalitesinin peşindeyseniz, Dell Ultrasharp U3219Q tam size göre. Yazılırken, normal fiyatı 1.049 $ ‘dan 800 $’ ın altına düşürüldü ve üç yıllık garanti ve Üstün Panel Garantisi ile birlikte geliyor.
En İyi PC Monitörleri - Üretkenlik, Meraklılar ve Oyuncular İçin
Para nesne değildir alternatifleri
Görsel medyayla çalışan profesyoneller, benzersiz görseller ve hassas renk doğruluğu sunan bir monitöre ihtiyaç duyar. Bunlar bir avuç profesyonel düzeyde, çok pahalı monitörler için ayrılmıştır, ancak ödediğinizin karşılığını alırsınız.

Yaklaşık 5.000 $ ‘dan başlayan fiyat etiketleri ile kendi kategorisinde, üç önemli rakip belirledik. Dell’in yeni UltraSharp UP3221Q’su , 2.048 bölgeli Mini LED tabanlı tam alan yerel karartma (FALD) arka aydınlatma özelliğine sahip olan ve yüksek parlaklık ve mükemmel kontrast sağlayan ilk 31,5 inç ekrandır. 1000 cd / m2 en yüksek HDR parlaklığı, VESA DisplayHDR 1000 sertifikalı olduğu anlamına gelir ve DCI-P3 renk alanının% 99,8’ini, BT2020 renk gamının% 83’ünü ve Adobe RGB renk alanının% 93’ünü destekler.

Burada pek çok başka profesyonel düzeyde özellik vardır: entegre Calman Powered kolorimetre, her biri kendi renk alanı kurulumuna sahip iki ayrı kaynaktan aynı anda çıktıları gösterebilen bir resim-resim modu; ve DisplayPort 1.4, iki HDMI 2.0, iki Thunderbolt 3 ve iki USB 3.1 bağlantı noktasını içeren bağlantı.
En İyi PC Monitörleri - Üretkenlik, Meraklılar ve Oyuncular İçin
Dell’in UP3221Q’su 5 Kasım’da geldiğinde 4.999 dolara mal olacak. Yine de geçen yılın kazananından daha ucuza – hala harika Eizo ColorEdge CG319X , 5.700 dolar civarında.

Alternatif ve muhtemelen Apple kullanıcıları için tercih edilen seçenek, Pro Display XDR . 4K yerine daha yüksek çözünürlüklü 6K çözünürlük (6016 x 3384) ile birlikte gelir ve en yüksek parlaklık 1.600 nit’e ulaşır, ancak 576 karartma bölgesi PremierColor’un 2.048’inden bir adım daha düşüktür. Renk doğruluğu beklendiği gibi inanılmaz. Apple’ın stantını istiyorsanız 1.000 ABD doları, VESA montaj adaptörü için 199 ABD doları ve isteğe bağlı “nano dokulu cam” için 1.000 ABD doları eklemeye hazır olun.