Facebook Messenger Apk – Android

tarafından
16
Facebook Messenger Apk – Android
Lisans / Fiyat: Ücretsiz
İşletim sistemi: Android
Boyut: 43.5 MB
İNDİR

Telefonunuzda Facebook arkadaşlarınız ve kişilerinizle sohbet edebilmek için Facebook Messenger’ı kullanabilirsiniz. En eksiksiz mesajlaşma uygulamalarından biridir


Aksi olamazdı, dünyadaki en çok kullanıcısı olan en popüler sosyal ağın kendi anlık mesajlaşma ve sohbet uygulaması da var . İkincisi ile, Android’deki kişilerimizle sohbet etmek istiyorsak tamamen gerekli olan bu bağımsız uygulamayı indirmeye karar veren tüm kullanıcılarla iletişim kurabiliriz.

Eğer iyi bir hafızası var ise zaman gelene kadar şirket karar verdiğinde, yalnızca akıllı telefonunuzda veya tabletinizde yüklü resmi Facebook uygulaması için gerekli olan bir zaman vardı sosyal ağdan bu işlevi ayrı çevirmek için tamamen bağımsız bir uygulamaya dönüşüyor. Pek çok kişi bu fikre pek hevesli olmasa da, en azından arkadaşlarımızla iletişim halinde olmak için Facebook Messenger’ı indirmemiz gerektiğinden, en azından telefonumuzda ağın pil tüketen uygulamasına ihtiyacımız yok .

Tüm kişilerinize mesaj gönderin
Ancak uygulama kesinlikle gelişti: Facebook arkadaşı olsun ya da olmasın, kişi listemizdeki herkesle iletişim kurmamızı sağlıyor . WhatsApp (aynı zamanda Zuckerberg ve şirketin sahip olduğu), LINE, Telegram veya Kik Messenger gibi diğer alternatiflerle rekabet edebilecek küresel bir uygulamaya dönüşerek mesaj gönderebilmek için telefon numarasını girmeniz yeterlidir.

Sürekli gelişen bir sohbet uygulaması.

Ancak, sürekli olarak yeni işlevler ve özellikler ekleyerek onu klasik kısa mesaj gönderme konseptinin çok ötesine geçen çok ilginç bir uygulamaya dönüştürdüğü için gelişmeyi bırakmadı : sesli ve görüntülü aramalar, multimedya dosyaları, gruplar vb.

Messenger’in başlıca özellikleri
Bireysel mesajlar gönderin .
Grup sohbeti.
Fotoğraf ve videoları paylaşın.
VoIP protokolünü kullanarak ücretsiz sesli ve görüntülü aramalar yapın .
Telefonunuzdaki FB arkadaşlarına ve kişilere mesaj gönderin.
Belgeleri gönderin .
Etkinlik bildirimlerini alın.
Mesajlarınızın alıcıları tarafından ne zaman okunduğunu öğrenin.
İleti ve resimleri konuşmada olmayan kişilere iletin.
Yakınınızda olduğunuzda bilgilendirmek için konumunuzu etkinleştirin .
Cihazınızın ana ekranında en sevdiğiniz konuşmalara kısayollar oluşturun.
Messenger ve Facebook’ta kimin aktif veya çevrimiçi olduğunu kontrol edin.
Rahatsız edilmek istemediğinizde bildirimleri devre dışı bırakın veya oturumunuzu açık tutun.
Doğrudan uygulamadan fotoğraf çekin ve videolar kaydedin ve bunları görüşmelerinizde paylaşın.
Akıllı telefonunuzun günlük kullanımına entegre edilmiştir
Messenger by Facebook’un özelliklerinden biri, arka planda çalışırken konuşmaları nasıl görüntülediğidir. Hepimiz yeni mesajlarla ilgili bildirimlerle birlikte görünen ve ekranda hareket edebildiğimiz ve diğer uygulamaları kullanırken sohbetin başlığını kaybetmememize izin veren baloncukları gördük … bazı insanlar bundan pek memnun olmasa da işlevini yerine getirin ve oldukça invaziv olduğunu düşünün.

WhatsApp’a ulaşması biraz zaman alan bir başka avantaj, PC için bir geliştirmeye dayanıyor olmasıdır, bu nedenle, en başından beri Windows, Mac ve Linux’tan (önce web’den ve daha sonra masaüstünden) sohbet edebiliyoruz. ). Bu , aynı anda hem masaüstümüzde hem de telefonumuzda sohbet edebilmek için beklemek zorunda olmadığımız anlamına geliyor , bu da üretkenliğimiz için harika.

Bu nedenle, bu sosyal ağın arkadaşlarınızla iletişimde kalmayı seven bir kullanıcısıysanız, en önemli ve popüler iletişim ağlarından birine erişmek için bu uygulamayı telefonunuza indirme olasılığını atmayın. dünya.

En son sürümdeki yenilikler
Hata düzeltmeleri ve performans iyileştirmeleri.