Instagram Apk – Android İçin

tarafından
22
Instagram Apk – Android İçin
Lisans / Fiyat: Ücretsiz
İşletim sistemi: Android
Boyut: 32.0 MB
İNDİR

Instagram, filtreler ve efektlerle fotoğrafları düzenlemek için bir uygulamadan dünyanın en etkili görsel tabanlı sosyal ağlarından biri haline geldi.


Farklı filtreler ve efektlerle geliştirilebilecek fotoğrafları paylaşmak için bir uygulama olarak başlayan şey , dünyadaki en güçlü ve etkili sosyal ağlardan biri haline geldi . İnsanlarla tanışmamıza ve uygulamanın diğer kullanıcılarıyla mesaj alışverişinde bulunmamızı sağlayan Instagram’dan bahsediyoruz , burada her gönderide resim veya kısa videolar paylaşabileceğimiz bir profil oluşturuyoruz.

Hangi Instagram en çok takipçiye sahip?
Bu, herhangi bir ünlü ünlünün hesabı olabilir: Dwayne Johnson ‘The Rock’, Justin Bieber, Kylie Jenner, Cristiano Ronaldo, Ariana Grande, Kim Kardashian, Beyoncé, Taylor Swift veya insanlık için çok şey yapmış olan herhangi biri. Ama hayır, dünyada en çok takipçisi olan hesap Selena Gomez. Bununla birlikte Instagram yalnızca ünlü şarkıcılar, aktrisler ve futbolcularla ilgili değil, aynı zamanda sizin ve benim gibi milyonlarca anonim kullanıcı da bu sosyal ağın parçası ve bu sosyal ağın bir parçası haline geldi . ilgilendiğimiz insanların hayatları .

Resmi Android uygulamasının temel özellikleri nelerdir?
Multimedya öğelerini paylaşmaya dayanan bu sosyal ağ , Windows gibi masaüstü işletim sistemlerine çoktan ulaştı, ancak o zamanlar başlatıldığında yalnızca iPhone, iPad veya Android akıllı telefonlar ve tabletler gibi mobil cihazlarda mevcuttu. APK’sini indirerek aşağıdaki gibi işlevlerden yararlanabilirsiniz:

Profilinizde gösterilecek fotoğraf ve videoların ızgara formatında yayınlanması.
Filtreleri uygulamak için yaratıcı düzenleme araçları ve araçları.
Birkaç video klibi tek bir filmde birleştirin.
Hikayelerinizi metin ekleyerek veya çizim araçlarını kullanarak paylaşın.
Hikayeler modu ile, diğer harika resim paylaşım uygulaması Snapchat’ten açıkça ilham alarak 24 saat sonra kaybolan yayınları paylaşabilirsiniz .
Çevrimiçi videoları, aktarım bittikten sonra kaybolan akış yoluyla canlı yayınlayın.
Doğrudan işlevini kullanarak haber bölümünüzün geçici videolarını ve fotoğraflarını , metin mesajlarını veya yayınlarını gruplara ve arkadaşlara gönderin.
Takip ettiğiniz kişilerin hikayelerini ve yayınlarını takip edin ve onlarla yorum yaparak veya beğenerek etkileşim kurun.
Keşfet işleviyle yeni kullanıcıları ve hikayelerini keşfedin .
Diğer sosyal ağlara entegre ve genç bir profille
Başarısının anahtarlarından biri Instagram olduğu böyle Facebook veya Twitter gibi diğer sosyal ağlarda yayınları paylaşmanın ne kadar kolay bu büyük bir kullanıcı veritabanını kazanç sağladı. Aslında, pek çok insan, birçok kullanıcının bir hesabı olduğunu bilmek ister. Şu anda 500 milyon aktif kullanıcı var ve bunların neredeyse 300 milyonu günlük olarak bağlanıyor.

Ve her tür ticari marka dahil olmak üzere farklı yaşlardan kullanıcılar olmasına rağmen , uygulamanın idollerini takip etmek için kullanan büyük bir genç kullanıcı tabanına da sahiptir , yukarıda bazı satırlarda bahsettiklerimiz de dahil. Ancak, hesabınızın kapatılması veya silinmesi için kaç adet şikayette bulunmanız gerektiğini öğrenmek istemiyorsanız, davranmayı ve kullanım koşullarına uymayı unutmayın.

İşleri kısa tutarak, bu uygulamayı ele alın ve şu anda en dinamik ve modaya uygun sosyal ağlardan birinde olmak için kullanıcı profilinizi oluşturun .

En son sürümdeki yenilikler
Geliştiriciler tarafından sunulan yeni özellikler henüz yayınlanmadı.