Mobil

Xiaomi Mi 10T Pro - Alınabilecek En Uygun Fiyata Celeceğini Açıkladı !!

Xiaomi Cep telefonu dünyasına yani piyasasına girdiğinden belli en çok tutulan ve en çok satan ve en uygun ürünleri arasında olan Xiaomi Note 8 & Xiaomi Note 8 Pro sonrası en çok tutulacak ve  Xiaomi Note 8 &  Xiaomi Note 8 Pro solluyacağı beklenen Xiaomi Mi 10T Pro piyasaya girmeye hazırlanırken birçok marka ve model cihazları geride bırakacağa benziyor.

mi 10t pro

 Xiaomi Mi 10T Pro, İŞTE BAZI ÖZELLİKLERİ
 Ekran Boyutu:6.67 İnç
 Dahili Depolama:128 GB
 Bellek (RAM):8 GB
 Batarya Kapasitesi:5000 mAh
 Hat Sayısı:Çift Hat
 Hızlı Şarj:Var
 4.5G Desteği:Var
 CPU Frekansı:2.84 GHz

Xiaomi Mi 10T Pro için geçmişte öne sürülen açıklamalar için Xiaomi Mi 10T Pro işletim sistemi olarak Snapdragon 865+ yonga seti ile getireleceği duyurulmuştu, Lakin Xiaomi Mi 10T Pro için LCD ekran mı ? yoksa OLED ekran mı olarak kullanılıp kullanılmayacağı hakkında hiçbir şekilde bahsedilmiyordu.

Çeşitli sızdırılan resimler üzerine Xiaomi Mi 10T Pro’da bulunan ekran çözünürlüğü bu durum da netlik kazanmıştır. Xiaomi Mi 10T Pro’da ek özellik olarak eklenen parmak izi okuyucusu telefonun yan kısmında bulunan power yani (güç düğmesi) üzerine entegre edilecek artı bir özellik olarak eklenmiştir. Xiaomi Mi 10T Pro'nun ekranın altına eklenen parmak izi okuyuma özellik teknolojisini sıcak bakmayarak desteklemediği alenen ortadadır. Farklı bir değişle Xiaomi Mi 10T Pro bu serisin'de OLED panel değilde, Xiaomi Mi 10T Pro LCD ekran panel kullanmıştır

Xiaomi Mi 10T Pro üzerine, LCD ekran kullanmasının olumlu yönleri ise şu şekildedir. Telefonun fiyatı diğer serilere bakarak oldukça uygun olacaktır, Çünkü farklı Mi 10 serileri genellemesi olarak AMOLED ekran tercih edilmişti ve fiyatlar da oldukça yüksekti.

Xiaomi Mi 10T Pro'da LCD ekran eklenerek piyasaya gelecektir. Eee haliyle fiyatı diğer Mi 10 serilerine göre  uygun ve özellikli olacaktır. Eğer ekran açısından OLED önceliği eklenmemesi yoksa Xiaomi Mi 10T Pro sizi güçlü ve dinamik performansıyla memnun edecektir.

Lakin şöyle bir durum söz konusuki  Xiaomi Mi 10T Pro İçin Çin dışında ve diğer ülkelerde henüz olarak satışa çıkarmı çıkmazmı henüz belli değil ama bu ilerleyen günlerde görülecektir.


yorumlar


yorum yap


Scroll to Top